22 stycznia 2013

Haul: MAC pędzle, podkład Studio fix, nowy tusz i róż. kolekcja Après Chic.

Kolejna część moich zakupów :)
Tym razem moja ukochana marka MAC :)
Skusiłam się na 2 nowe rzeczy, 1 z ostatniej kolekcji Après Chic.

O całej kolekcji Après Chic pisałam tutaj:
http://wizazystkawarszawa-makijazslubny.blogspot.com/2012/12/jak-zaczac-nowy-rok-i-wygladac.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+blogspot%2FqkOFe+%28makija%C5%BC+%C5%9Blubny+warszawa%29

Drugą rzeczą jest nowy tusz, który wchodzi do stałej oferty.
Szerzej pisałam o nim tutaj:
http://wizazystkawarszawa-makijazslubny.blogspot.com/2012/12/mac-in-extreme-dimension-lash-nowy-tusz.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+blogspot%2FqkOFe+%28makija%C5%BC+%C5%9Blubny+warszawa%29


W moim kuferku pojawił się również podkład Studio Fix, z myślą o makijażach klientek, pędzel do pudru 129 oraz zauroczyłam się pędzelkami z limitowanej letniej edycji z 2012.
Niestety pędzelki z limitowanej edycji nie były dostępne w Polsce :(


Używałam już pędzelków i jak na limitowaną edycję jestem zadowolona z jakości.
Tusz i róż również był testowany ale z szerszą recenzją wstrzymam się jeszcze, choć mogę powiedzieć że tusz daje niesamowity efekt :)

Zestaw 5 pędzelków pochodzi z limitowanej edycji która powstała we współpracy z Julie Verhoeven - artystki i projektantki mody współpracującej m.in. z domem mody Louis Vuitton.

W skład zestawu wchodzą pędzle:

- 227SE -puder
- 129SE -róż, bronzer
- 266SE -eyeliner
-219SE -do rozcierania kresek, cienia
-224SE -cieniowanie

W zestawie dołączone jest stylowe etui na pędzle, pięknie wykończone, z grafiką zaprojektowaną przez wspomnianą artystkę.